Úvod> Služby> Pneuservis

Pneuservis Hradec Králové s uložením pneumatik

Navštivte náš pneuservis a nechte si vyměnit nebo kupte nové letní pneumatiky i zimní pneumatiky. Nabízíme osobní přístup ke každému zákazníkovi. Nejezděte na ojetých zimních pneumatikách přes léto a na letních, i kdyby s dobrým vzorkem, v zimě! Rádi vám vysvětlíme proč.

Náš pneuservis Hradec Králové patří mezi nejlevnější v okolí. Cena přezutí pneumatik se pohybuje od 90 Kč za kus a od 360 Kč za komplet. V provozovně nabízíme také úschovu sundaných pneumatik do další sezóny. Máme rychlé dodací lhůty i pro prodej pneu. K dispozici máte tři třídy pneumatik ověřených světových značek. V případě nákupu nových disků a nákupu pneumatik je u nás máte do 1 - 5 dnů. Našimi zákazníky jsou lidé z Hradce Králové, Nového Bydžova, Chlumce nad Cidlinou, Nechanic a samozřejmě i Libčan, kde sídlíme. Napište si nezávazně o konkrétní cenu pro vás!

Zjistit konkrétní cenu služeb pneuservisu


Proč spolupracovat s námi:

  • patříme mezi nejlevnější a nejrychlejší v okolí Hradce Králové
  • možnost úschovy sundaných pneumatik
  • rychlý servis
  • pro klienty zdarma jarní a podzimní kontroly vozu
  • levnější než autorizovaný servis při stejné kvalitě autodílů
  • nabídka vyzvednutí a vrácení vozu až domů či do firmy
  • slevy pro firmy s vozovým parkem (jsme členy fleet programu Inter Cars)
  • po dohodě zapůjčení náhradního vozidla


Proč pneumatiky přezouvat?

Letní pneumatika v zimě ztrácí adhezi a není schopna zajistit plynulý a bezpečný pohyb vozidla. Zato zimní pneumatika se naopak v létě sjíždí mnohem rychleji. Kontaktujte náš pneuservis Hradec Králové a nechejte si pneumatiky přezout včas.

Kdy je nejlepší přezout pneumatiky?

Na zimní pneumatiky je doporučeno přezouvat, když teplota klesne pod 7 stupňů.
Na letní pneumatiky je doporučeno přezouvat, pokud teplota vzroste nad 7 stupňů.
Zákon pak ukládá přezout zimní pneumatiky na letní od data 31. března, pokud na vozovce neleží souvislá vrstva sněhu nebo takovou situaci nepředpokládá předpověď počasí. Přezout letní pneumatiky na zimní pneu je pak povinné od 1. listopadu, pokud již vozovky sníh pokryl či jeho napadnutí aktuálně hrozí. Jsou ovšem i označené úseky, kde je nutné zimní výbavu použít bez ohledu na zákonný termín. Náš kvalitní pneuservis vám další důvody rád podrobně vysvětlí.

Zeptejte se nás na cenu služeb pneuservisu!

S dotazy vám poradí

Otakar Šrámek
Otakar Šrámek

‌Provozujeme autoservis, pneuservis, autolakovnu a autoklempírnu pro oblast Hradec Králové, Libčany, Nový Bydžov, Nechanice, Lázně Bohdaneč a okolí.

Kontaktujte nás

Autoservis Autogalant
Libčany 251
Hradec Králové

Tel.: 777 653 733
Email: autogalant@seznam.cz


Webové stránky vytvořil Acceler