777 653 733

autogalant@seznam.cz

Autoservis s rodinným přístupem a lidovými cenami

 

autoservis Hradec Králové

Pokud máte radši autoservis s osobním přístupem v královéhradeckém kraji, obraťte se na Autogalant z Libčan u Hradce Králové. Staráme se nejen o vozy našich zákazníků, ale i o ně samotné. A přitom si držíme velmi krátké termíny oprav. Můžeme vám také zapůjčit náhradní vůz a po dohodě i vyzvednout ten váš přímo u vás doma. Naše ceny vás překvapí, v rámci Hradce Králové nabízíme jeden z nejlevnějších autoservisů.

Péče autoservisu pro jednotlivce i firmy

Rádi se postaráme o firemní vozový park i automobily koncových zákazníků. Díky našemu členství v programu fleetových servisů Inter Cars splňujeme vysoký standard vybavení a zázemí servisu. Stejně tak máte záruku dodržení normohodin na opravu určených výrobcem vašeho vozidla. A montování pouze certifikovaných náhradních dílů. Získáváte tak kvalitu srovnatelnou se značkovým servisem, ale za podstatně příjemnější ceny. Je na tom vaše stávající auto opravna stejně? Naší doménou je nejen oprava, ale i diagnostika auta na nejrůznější závady na systémech.


Proč spolupracovat s námi

 • patříme mezi nejlevnější a nejrychlejší v okolí Hradce Králové
 • ke každému servisu vozu zdarma vyčištění interiéru
 • pro klienty zdarma jarní a podzimní kontroly vozu
 • slevy pro firmy s vozovým parkem (jsme členy fleet programu Inter Cars)
 • opravna auta s rodinným přístupem
 • jsme levnější než autorizovaný servis při stejné kvalitě autodílů
 • možnost vyzvednutí a vrácení vozu až domů či do firmy
 • po dohodě zapůjčení náhradního vozidla

autoservis Hradec Králové

V našem autoservisu pro vás uděláme:

 • autoservis na veškeré mechanické práce
 • karosářské a lakýrnické práce
 • přípravu a provedení STK + emise
 • diagnostiku (Atal, Texa, Mercedes Benz)
 • generální opravy motorů, generální opravy převodovek
 • geometrii kol, seřízení světel
 • prodej náhradních dílů (dodávky zboží do 24 hodin)
 • poradíme při nákupu a prodeji vozů (pro klienty našeho autoservisu ZDARMA)
 • po předchozí dohodě zapůjčíme náhradní vůz
  Nezávazně poptat cenu služeb

 

AUTOSERVIS PRO OSOBNÍ VOZY

autoservis Hradec Králové

V našem autoservisu opravujeme vozy všech značek, specializujeme se na značku Mercedes Benz. U Mercedesu jsme schopni provádět nejen běžný servis, tzn. pravidelné prohlídky, kontroly spodků vozů a výlučnu čepů, silentbloků, ramen, seřízení geometrie, atd. Diagnostikujeme nejrůznější závady na systémech, jako vstřikování motoru, ABS, ASR, Airbag, přes nejrůznější nastavení, např: denní svícení. Toto vše nejen univerzální diagnostikou Texa, ale také originální diagnostikou Mercedes Benz. Opravna aut Mercedes je u nás levnější než v autorizovaném servisu, ale ve stejné kvalitě. U ostatních značek vozidel taktéž provádíme pravidelné prohlídky přes opravy brzd, výměny čepů, silentbloků, geometrie, seřízení světel. Přípravy vozidel před zimní sezónou. Diagnostika auta téměř všech systémů Texa. Po předchozí dohodě možnost zapůjčení náhradního vozu.

Nezávazně poptat cenu služeb

 

AUTOSERVIS PRO UŽITKOVÉ VOZY

autoservis Hradec KrálovéU užitkových vozů provádíme nejen běžné opravy jako výměna čepů, silentbloků ramen, listových per, kompletní opravy brzd a brzdových systémů, výměny ložisek kol, opravy motorů a převodovek, ale také běžné prohlídky a výměny olejů.

A právě zde bychom rádi podotkli, že pravidelná prohlídka vozu nespočívá pouze ve výměně motorového oleje, ale i v dalších úkonech, které jsou vždy přesně specifikované výrobcem vozu. Pokud zatím nenavštěvujete autoservisy pravidelně, nyní se můžete svěřit do našich rukou.
Naši mechanici se pravidelně účastní odborných školení, tudíž máme ty nejčerstvější informace, jak o elektronických systémech, tak o předepsaných úkonech k pravidelným prohlídkám. Dále využíváme bohatých zkušeností z praxe a provozu jednotlivých značek užitkových vozidel a víme kde jsou jejich bolavá místa po ujetí určitého počtu kilometrů. Pokud zákazník jezdí na pravidelné prohlídky do našeho autoservisu, může se spolehnout na vždy fungující ruční brzdu, nepřekvapí ho z ničeho nic sjeté pneumatiky díky špatné geometrii apod.

Provádíme diagnostiku elektronických systémů a motorů špičkovým diagnostickým zařízením TEXA. Dále provádíme opravy elektriky a také zajistíme provedení STK a Emisí.

Informujte se o konkrétních cenách!

Informace o ochraně osobních údajů

S dotazy vám poradí

Otakar Šrámek
Otakar Šrámek

‌Provozujeme autoservis, pneuservis, autolakovnu a autoklempírnu pro oblast Hradec Králové, Libčany, Nový Bydžov, Nechanice, Lázně Bohdaneč a okolí.