Pneuservis Hradec Králové s uložením pneumatik

Náš pneuservis v Libčanech u Hradce Králové nabízí přezutí pneumatik za cenu od 125 Kč za pneumatiku a od 500 Kč za komplet plechových disků. Hlinikové (alu) disky přezouváme za 700 Kč komplet. Hlinikové (alu) disky se senzory tlaku přezujeme za 850 Kč komplet. Je možné také koupit u nás nové letní pneumatiky a zimní pneumatiky. Přezuté pneu vám můžeme uschovat do další sezóny. Nabízíme osobní přístup ke každému zákazníkovi a žádné dlouhé termíny.

Náš pneuservis Hradec Králové patří mezi nejlevnější v okolí. Máme rychlé dodací lhůty i pro prodej pneu. K dispozici máte 3 třídy pneumatik ověřených světových značek. V případě nákupu nových disků a nákupu pneumatik je u nás máte do 1 - 5 dnů. Mezi našimi stálými zákazníky jsou řidiči z Hradce Králové, Nového Bydžova, Chlumce nad Cidlinou, Nechanic, Libčan a okolí.

Nezávazně poptat služby pneuservisu

 

Jedny z nejlepších cen v okolí

Přezout pneumatiky si u nás můžete již od 125 Kč za kus a 500 Kč za komplet (plechové disky). Jsme levnější než autorizovaný servis při stejné kvalitě autodílů.

Rychlá výměna i objednání pneu

Zapomeňte na dlouhé čekací lhůty. My vám auto přezujeme raz dva a objednané pneumatiky budou u nás k dispozici za 1 - 5 dnů.

Odměny za věrnost

Pro stálé zákazníky máme připraveny jarní a podzimní kontroly vozu zdarma.

Úschovna pneumatik

Máte přezuto, ale v garáži by vám pneumatiky překážely, nebo v garáží vůbec neparkujete? Žádný problém. Zuté pneumatiky si u nás můžete uschovat na další sezónu.

Úspora času

Po domluvě můžeme vůz vyzvednout u vás a po přezutí vám ho zase na určené místo vrátit. Zatímco vy namísto čekání věnujete čas tomu, co je pro vás důležité, my pracujeme na vašem přání.

Slevy pro vozové parky

Jste firma a chcete mít automobily stále pod kontrolou? Jsme členy Fleet programu Inter Cars a nabízíme výhodnou spolupráci firmám, které vlastní více služebních vozů.

Náhradní vůz

Potřebujete vůz ihned, ale pneumatiky u nás teprve objednáváte? V podobných situacích vám můžeme po dohodě pomoci zapůjčením náhradního vozu.


A proč vlastně pneumatiky přezouvat?

Letní pneumatika v zimě ztrácí adhezi a není schopna zajistit plynulý a bezpečný pohyb vozidla. Zato zimní pneumatika se naopak v létě sjíždí mnohem rychleji. Kontaktujte náš pneuservis Hradec Králové a nechejte si pneumatiky přezout včas.

Kdy je nejlepší přezout pneumatiky?

Na zimní pneumatiky je doporučeno přezouvat, když teplota klesne pod 7 stupňů.
Na letní pneumatiky je doporučeno přezouvat, pokud teplota vzroste nad 7 stupňů.
Zákon pak ukládá přezout zimní pneumatiky na letní od data 31. března, pokud na vozovce neleží souvislá vrstva sněhu nebo takovou situaci nepředpokládá předpověď počasí. Přezout letní pneumatiky na zimní pneu je pak povinné od 1. listopadu, pokud již vozovky sníh pokryl či jeho napadnutí aktuálně hrozí. Jsou ovšem i označené úseky, kde je nutné zimní výbavu použít bez ohledu na zákonný termín. Náš kvalitní pneuservis vám další důvody rád podrobně vysvětlí.

Kontaktní formulář

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš email, odpovíme Vám do 3 pracovních dnů. Pro urgentní zaležitosti nás prosím kontaktujte telefonicky.

S dotazy vám poradí

Otakar Šrámek
Otakar Šrámek

‌Provozujeme autoservis, pneuservis, autolakovnu a autoklempírnu pro oblast Hradec Králové, Libčany, Nový Bydžov, Nechanice, Lázně Bohdaneč a okolí.