Motokáry Vysoké Mýto

Objednávky motokár: 777 233 244

  1. Chcete zažít adrenalin, který vám poskytne jen málokteré sportovní vozidlo v běžném provozu?
  2. Chcete se svézt na závodním okruhu?
  3. Chcete zažít jaké to je, když se měří čas?

Přijďte vyzkoušet závodní motokárový supersport na velkém závodním okruhu ve Vysokém Mýtě

‌Berte prosím v potaz, že na závodní okruz je potřeba se před návštěvou předem objednat. A to nejlépe 14 dní před plánovaným termínem.

Úvodem bych chtěl říci, že nejsme klasická půjčovna motokár, ale půjčujeme závodní motokárové supersporty.

O co tu vlastně jde? Jde nám o to poskytnout širší veřejnosti," lajcké veřejnosti", tedy neprofesionálním jezdcům zážitek ke kterému se ne vždy a ne úplně každý dostane. Ne vždy se nabídne možnost svézt se na opravdovém závodním okruhu s časomírou a změřit tak své schopnosti a síly s kamarády či příbuznými.

Já jsem se k jízdě na motokáře také dostal čistě náhodou, a to když jsem jsem byl pozván na testování  Ferrari na závodním okruhu. Byla zde možnost svézt se i v jiných sportovních vozech jako Maserati, Lamborghini, Porsche, Nissan Z350 atd.. Musím říci, že jízda ve Ferrari je naprosto bezkonkurenční a nezapomenutelnou záležitostí. Jak vozidlo akceleruje po sešlápnutí plynového pedálu a stejně tak na druhou stranu reakce na brzdový pedál, jak drží stopu, jak to prostě celkově jede, to je fantazie. No a potom přišla na řadu sportovní motokára, kde jsem byl naprosto uchvácen z jízdních vlastností. Zrychlení, průjezdy zatáčkami v driftu, nebo plynule podle toho jak najíždíte do zatáčky a jak přidáváte plyn, no prostě si to můžete „povodit“ jak se vám líbí, jak chcete, tak to pro mě byl velmi silný zážitek. A já za sebe řeknu, že hned po Ferrari to pro mne byl nejlepší zážitek a vyžití na závodní trati. Napadlo mě, že  nadšenců a příznivců motoristického spotru, kteří by rádi vyzkoušeli tuto adrenalinovou záležitost by mohlo být více a tak se zrodil nápad nabídnout tuto příležitost i ostatním.

  • Budete mít jedinečnou příležitost vyzkoušet dvě motokáry rozdílných výkonů. Začneme motokárou se čtyřtaktním motorem s obsahem 390 cm3 o výkonu 15 koní. Maximální rychlost 100 km/h.
  • Každá jízda trvá 12 minut, tedy 12 okruhů. Zdá se Vám 12 minut málo? Věřte, že po prvních dvanácti minutách rádi zajedete do depa na krátký odpočinek. Ne proto, že bychom Vám nechtěli dopřát požitek z delší jízdy, ale proto že je to pro netrénovaného jezdce dost velký nápor na ruce, zejména předloktí i celé tělo.
  • Pokud prokážete jezdeckou zdatnost, budete mít dále možnost vyzkoušet  supersport mezi motokárami a to s dvoutaktním motorem o obsahu 125 cm3 a výkonem 30 koní s předními brzdami. Přední brzda se ovládá pravou rukou pod volantem. Maximální rychlost 160 km/h.


Co je potřeba mít s sebou:
přilbu, rukavice a vhodné obečení (pokud možno přiléhavé, ne volné. A protože pojedete na závodním stroji, musíte počítat s tím, že se můžete i umazat. Není vhodné sváteční oblečení.) Přilbu a rukavice můžeme zapůjčit.

Místo konání je Vysoké Mýto, kde budete mít možnost svézt se na celém závodním okruhu o délce cca 1100 m. Seznámíme vás s chováním a pravidly na závodní trati z důvodu bezpečnosti provozu jak pro Vás, tak i pro okolní jezdce.


Jak to celé funguje?

Zavoláte na tel 777 233 244 a učiníte objednávku. Individuálně domluvíme termín. Je potřeba si zavolat o rezervaci alespoň 14 dní předem. Na účet, nebo v hotovosti v sídle firmy, složíte zálohu ve výši 40% z celkové ceny. Pokud se nedostavíte, je tato kauce (záloha) NEVRATNÁ. Zbylých 60% se hradí před dohodnutými jízdami v místě konání. Je možné dohodnout se na jedné jízdě a další jízdy uhadit na místě před každou započatou jízdou. Je také možné rezervovat si vícehodinový program motokár, a to například půldenní nebo celodenní režim.

Informace o připravovaných akcích a volných termínech na závodním okruhu najdete v kalendáři akcí, nebo v  odkazu NOVINKY.

Ceník pro rok 2019

Motokára:

Wildkart 390 o výkonu 15 koní 4000 kč / celý den/ 1.osoba
CRG Rotax max 125 o výkonu 30 koní 6500 kč / celý den/ 1 osoba
   
              

 

Je možné domluvit i další programy, firemní akce atd., ale to už individuálně.
Dále je zapotřebí mít s sebou 3000 Kč, která se v hotovosti složí před jízdou. Zde je zapotřebí zdůraznit, že motokára má takovou stabilitu, že není možné ji převrátit a i při jezdecké chybě dostanete pouze hodiny, ale pořád zůstáváte na trati. Toto je VRATNÁ kauce v plné výši pokud nedojde k poškození motokáry Vaší vinou. V případě poškození motokáry se z této kauce uhradí vzniklá škoda.

Ceny vycházejí z provozních nákladů a zahrnují dopravu motokáry do místa závodiště, dále náklady na (pneu, mazací tuky, rozety a řeťezy), servis, údržbu, palivo a pronájem závodní dráhy. Jen pro představu po odjetých 10-13. hodinách je nutné provést částečnou GO motoru a po 40 hodinách celkovou GO motoru, kromně pravidelných nastavení a údržby.

Kontaktní formulář

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš email, odpovíme Vám do 3 pracovních dnů. Pro urgentní zaležitosti nás prosím kontaktujte telefonicky.

S dotazy vám poradí

Otakar Šrámek
Otakar Šrámek

‌Provozujeme autoservis, pneuservis, autolakovnu a autoklempírnu pro oblast Hradec Králové, Libčany, Nový Bydžov, Nechanice, Lázně Bohdaneč a okolí.